Skip to main content
Smart Cities Marketplace

Smart Cities Marketplace webinarium informacyjne dla polskich samorządów

Webinarium Poland

3 kwietnia 2024 razem ze Związkiem Miast Polskich zapraszamy przedstawicieli polskich samorządów do udziału w webinarium nt. bezpłatnego wsparcia oferowanego samorządom w ramach finansowanego przez Komisję Europejską Rynku Inteligentnych Miast (Smart Cities Marketplace).

Rynek Inteligentnych Miast to inicjatywa finansowana przez Komisję Europejską, która łączy samorządy, przemysł, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz inwestorów w celu realizacji projektów w obszarze zrównoważonego rozwoju i inkluzyjności, odpowiadając jednocześnie na współczesne wyzwania klimatyczne i społeczne.

Miasta, gminy i ich związki otrzymują dostęp do wszechstronnego wsparcia na każdym etapie przygotowania i realizacji projektów miejskich - od koncepcji, przez planowanie, aż po finansowanie. Inicjatywa oferuje bezpłatne wsparcie prawne, techniczne i administracyjne na etapie przygotowania projektów i poszukiwania finansowania.

Łącząc przedstawicieli samorządów z przemysłem, małymi i średnimi przedsiębiorstwami oraz inwestorami, Rynek Inteligentnych Miast stawia na innowacje i oferuje rozwiązania dopasowane do specyficznych potrzeb i wyzwań danego miasta.

Bezpłatne wsparcie obejmuje:

  • Wydarzenia sieciujące i spotkania z przedstawicielami instytucji finansowych, które są okazją do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów między samorządami a potencjalnymi partnerami i inwestorami.
  • Szkolenia i webinaria, podczas których uczestnicy mogą zdobyć wiedzę na temat nowych technologii, metod finansowania projektów miejskich oraz najlepszych praktyk z całej Europy.
  • Indywidualne konsultacje z ekspertami, oferujące pomoc techniczną i doradztwo na każdym etapie projektu.

Webinarium informacyjne: 

3 kwietnia 2024, 10:30-12:00

Więcej informacji nt. Rynku Inteligentnych Miast: broszura informacyjna (wersja polska)[SS2]

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie zainteresowane samorządy, które planują realizację działań z szeroko pojętego obszaru inteligentnych miast (Smart Cities) i zrównoważonej energii: od prostych działań inwestycyjnych w termomodernizację budynków, po kompleksowe działania rozwojowe z wielu dziedzin gospodarki miejskiej.

Type of event

webinar
3 April 2024 10:30-12:30

Documents

Webinarium informacyjne dla polskich samorządów Agenda
Polish
(153.42 KB - PDF)
Download